• O mnie

•     W szkole w Nowej Górze pracuję od 19 lat. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie, ukończyłam także studia podyplomowe z przyrody na tej samej uczelni, oraz studia podyplomowe na kierunku oligofrenopedagogika. Obecnie w gimnazjum uczę geografii, a w szkole podstawowej przyrody. Jestem także wychowawcą klasyw szkole podstawowej.
              Ponieważ bardzo lubię piesze wycieczki, poza lekcjami spotykam się z młodzieżą na rajdach organizowanych przez Szkolny Klub Włóczykija. Myślę, że to bardzo ciekawy i zdrowy sposób spędzania wolnego czasu, pozwalający także poznać walory turystyczne najbliższej okolicy. Jestem też gorącym zwolennikiem organizowania dla młodzieży kilkudniowych wycieczek umożliwiających poznanie pięknych krajobrazów Polski.
              Moją wielką (chyba największą) p
          asją jest taniec i jada na nartach.  Lubię także potańczyć z moimi uczniami na szkolnych dyskotekach (któż z nas nie chciałby czasami powrócić w beztroski czas szkoły?).
              W wolnych chwilach, których mam bardzo mało lubię poczytać książkę lub oglądnąć dobry film. Lubię także wybrać się z moimi " prywatnymi" dziećmi na basen.
              Moim wielkim marzeniem są podróże po świecie i oglądanie tych wszystkich wspaniałych miejsc, o których uczę na geografii.