• 1% podatku

• Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Zespołu Szkół im Marii Konopnickiej w Nowej Górze

Szanowni Państwo.

Dążąc do zdobycia dodatkowych środków finansowych na działalność statutową, Rada Rodziców po raz trzeci przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwi pozyskiwanie przez Radę Rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, Organizacji Pożytku Publicznego (KRS: 0000268115) kwot wartości 1% od Państwa podatku dochodowego.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym roku wzięli udział w akcji i przekazali swój 1%. Dzięki waszemu wsparciu na konto Rady Rodziców wpłynęła kwota w wysokości 400 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na doraźną pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły.

Polecając tę formę gromadzenia funduszy, przeznaczanych na poprawę warunków nauczania naszych dzieci, prosimy także o zainteresowanie nią Państwa przyjaciół i znajomych oraz poinformowanie ich, że mogą tą drogą wspomóc szkołę i jej uczniów

Celem dokonania ww. operacji każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2016: „RR Zespołu Szkół im. Marii Konopnickiej w Nowej Górze”

Szczegółowe informacje o działalności Fundacji „Rodzice Szkole” znajdują się na stronie internetowej: www.rodziceszkole.edu.pl