• Lekcja z okularami VR

• 15 listopada dzięki dofinansowaniu Rady Rodziców, uczniowie naszej szkoły z klas 1-8, wzięli udział w warsztatach z wykorzystaniem okularów VR i drukarek 3D.

Uczniowie mogli badać trójwymiarowe obiekty i środowisko, podróżować po świecie, poznawać historię, a także obserwować jak działa drukarka 3D.

Duże wrażenie zrobiło na wszystkich spotkanie ze zwierzętami, zwłaszcza z rekinem, w formacie 3D w okularach VR, a także gotowe produkty z drukarki 3D.

Takie zajęcia na stałe zagoszczą już w naszej szkole, ponieważ w ramach rządowego programu „Laboratoria przyszłości”, nasza placówka zakupiła 4 szt. okularów VR (Virtual Reality) dla uczniów klas 1-8 oraz drukarkę 3D.