• Piknik Rodzinny

• II Bieg Rodzinny był tylko pierwszą częścią atrakcji sobotniego popołudnia 8 czerwca. Po zakończeniu sportowej rywalizacji rozpoczął się piknik rodzinny. Każdy mógł odnaleźć coś dla ciała i ducha – pyszne dania piknikowe (tradycyjne pieczone i kiełbaski z grilla) oraz ciasta, popcorn, występy przedszkolaków i uczniów, dmuchany zamek, wóz strażacki, bańki mydlane, festiwal kolorów, przejażdżki na konikach, aukcja obrazów, kiermasz książki. Wszystkim dopisywał dobry humor. Cała impreza odbywała się pod hasłem „Rodzinnie, sportowo i charytatywnie” i była ważnym elementem szerszej akcji, której celem było wsparcie Allana Kurasia, chłopca walczącego z glejakiem mózgu. A wszystko dzięki hojności sponsorów, ogromnemu zaangażowaniu rodziców i nauczycieli, członków Stowarzyszenia ”Szkolne Wzgórze” i uczniów. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie w przyszłym roku!

• II Bieg Rodzinny

• W dniu 8.06 o godz. 13.00 w Nowej Górze na terenie szkoły podstawowej odbył się II Bieg Rodzinny – impreza sportowa zorganizowana przez Stowarzyszenie „Szkolne Wzgórze” współfinansowana przez Powiat Krakowski i pod Patronatem Burmistrza Gminy Krzeszowice Pana Wacława Gregorczyka. W biegu wzięło udział 100 zawodników.

Impreza rozpoczęła się od rozgrzewki na boisku pod czujnym okiem Małgorzaty Snpczyńskiej Anouar z Harmonia Fitness, a następnie na mecie startowej stawiali się kolejno zawodnicy w sześciu kategoriach wiekowych: 2-6 lat, 7-10, 11-15 dziewcząt oraz 11-15 chłopców, 15+ panów i 15+ pań. Zmagania odbywały się we wspaniałej atmosferze sportowej rywalizacji, a gorący doping i wyśmienita pogoda dopełniały całe przedsięwzięcie, na które przybył również Burmistrz, Wacław Gregorczyk i wręczył zwycięzcom puchary. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i pakiet startowy ufundowany przez licznych sponsorów. Cała impreza odbywała się pod hasłem „Biegaj z nami, bawmy się razem”.