Zachęcamy wszystkich uczniów do włączenia sie w dzieło "Liczymy kroki dla WOŚP"!
Szczegóły konkursu na stronie https://pho3nix-kids.com/polska/aplikacjamobilna/
Zachęcamy wszystkich uczniów do włączenia sie w dzieło "Liczymy kroki dla WOŚP"!
Szczegóły konkursu na stronie https://pho3nix-kids.com/polska/aplikacjamobilna/
Świetlica szkolna wraz z uczniami klasy IV podjęła w październiku Eco Wyzwanie polegające na uprzątnięciu terenu wokół szkoły z odpadów nie ulegających biodegradacji oraz segregacji tychże odpadów zgodnie z zasadami edukacji ekologicznej. Za wzorowe wywiązanie się z zadania uczniowie otrzymali pamiątkowy eko - dyplom dla szkoły oraz upominki rzeczowe w postaci eko -zeszytów:) Serdecznie gratulujemy zaangażowania i zachęcamy wszystkich uczniów do włączania się w wszelkie eko-akcje!!
mgr Magdalena Godyń
mgr Renata Kurdziel
Jak co roku (w zeszłym roku ze względu na pandemię, nie organizowano), przed świętami, Rada Rodziców naszej szkoły przeprowadziła kiermasz świątecznych wypieków. Ciasta, ciastka i ciasteczka zawładnęły placem przed kościołem! Społeczność lokalna chętnie sięgała po pieniądze, by zakupić pyszne słodkości wypiekane przez fundatorów czyli Rodziców naszych uczniów (każda klasa i grupa przedszkolna przygotowała minimum 3 ciasta). Przygotowanie i przeprowadzenie kiermaszu wymagało dużego nakładu pracy, za którą wszystkim piekącym ciasta, pakującym i sprzedającym słodkości bardzo dziękujemy. Całość koordynowała przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Kłeczek. Na szczególne wyróżnienie zasługują także dwie uczennice klasy 4: Emilia Godyń i Maja Kłeczek, które bardzo owocnie pomagały przy sprzedaży wypieków. Kiermasz zakończył się imponująco. Zebrano aż 2971 złotych. DZIĘKUJEMY!!!
,,6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”
6 grudnia naszą szkołę odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki oraz siadały Mu na kolanach. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci w całej szkole słodkimi prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!
mgr Joanna Palka
W niedzielę, 5 grudnia, o godz. 15.00 rozpocznie się nowy sezon na lodowisku w Krzeszowicach!
Ślizgawka będzie czynna w godzinach:
Poniedziałek - piątek:
8:00-14:00 - szkoły i grupy zorganizowane,
14:00-16:00 - przerwa techniczna,
16:00-21:00 - open
Sobota – niedziela:
9:00-14:00 - open,
14:00-16:00 - przerwa techniczna,
16:00-21:00 - open
25 listopada to święto Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu, wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych z tej okazji. Były tańce, zagadki, gra memory, pierwsza pomoc -na ratunek misiom. Na koniec dnia dzieci otrzymały dyplomy.
mgr Joanna Pałka
"Szkoła Pamięta" uczniowie naszej szkoły opiekują się grobem Nauczycielki, która zginęła z rąk hitlerowców 5 września 1939 roku
Powered by aSc EduPage