• Wymagania edukacyjne - Język angielski

• SKALA OCENIANIA TESTÓW:

100% - celujący
          99%-90% - bardzo dobry
          89% - 70% -dobry
          69% - 50% -dostateczny
          49% - 30%  -dopuszczający
          29% - 0% -niedostateczny

TESTY są zapowiadane co najmniej tydzień wcześniej. Mogą być poprawione 1 raz w terminie nie przekraczającym 2 tygodni od momentu oddania. Poprawy odbywają się po lekcjach po uprzednim uzgodnieniu terminu z nauczycielem. Uczeń nieobecny na teście ma obowiązek napisać go w terminie 2 tygodni od momentu powrotu do szkoły.

KARTKÓWKI są niezapowiadane przez nauczyciela, obejmują 3 ostatnie jednostki tematyczne. Kartkówek nie można poprawiać.

Uczeń ma możliwość zgłoszenia 2 nieprzygotowań w ciągu semestru (kartka złożona na biurku prowadzącego zajęcia przed lekcją z datą i nazwiskiem ucznia).nieprzygotowanie obejmuje brak pomocy dydaktycznych (zeszyt, podręcznik, ćwiczenia) lub zadania domowego

Na lekcje uczeń zobowiązany jest przynosić zeszyt przedmiotowy, ćwiczenia oraz podręcznik.